Zabawa karnawałowa dla dzieci

Utworzono dnia 02.01.2018

Informuję, że dnia 15 stycznia- poniedziałek- w godzinach 11.00-13.00 odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych i szkolnych z klas I-III, który poprowadzi firma zewnętrzna EUREKA. Koszt imprezy wynosi 300 zł. Dzieci szkolne będą miały udział sfinansowany ze środków Rady Rodziców. Dzieci przedszkolne płacą po 5 zł.

Na zabawę mile widziane są dzieciaki w strojach karnawałowych. W ofercie jest malowanie twarzy oraz różne zabawy. Zapraszamy również dzieci, które nie uczęszczają do naszego przedszkola. Koszt 5 zł.

Zabawa odbędzie się na sali gimnastycznej. W ofercie nie ma słodkiego poczęstunku.