Spotkanie w bibliotece

Utworzono dnia 09.05.2019

Tydzień Bibliotek to ogólnopolski program czytelnictwa i bibliotek. W ramach tej akcji nasze najmłodsze dzieciaki odwiedziły bibliotekę szkolną i bibliotekę Publiczną w naszej miejscowości.

Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach o charakterze literacko- plastycznym, na których poznały zasady funkcjonowania biblioteki.

Podczas spotkania p. Kasia- nasza bibliotekarka- poczytała dzieciom książeczkę, pokazała film, a na koniec zrobiła z dziećmi zakładki do książki.

Dziękujemy p. Kasi za miłe i ciekawe spotkanie. Życzymy zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu zadowolonych czytelników.