Zima na wesoło!

Utworzono dnia 03.03.2024

Hugo kocha zimę i śnieg, a Henio wręcz przeciwnie! Czy to da się pogodzić? Książeczkę o przyjaźni i sztuce kompromisu przeczytał Biedroneczkom uczeń klasy 2 Mateusz Dróbek. Zajęcia edukacyjne przeprowadzone zostały z wykorzystaniem książki „Zdecydowanie nie lubię zimy” F.Barker zakupionej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Tego dnia, dzieci obejrzały również teatrzyk „modne bałwanki”, w wykonaniu pani: Anny leń, Anety Węgrzyn, Magdy Pachana. Panie odegrały rolę bałwanków, które swoim komicznym zachowaniem bardzo zaciekawiły i rozbawiły całą publiczność przedszkolną.

A. Leń